VIBE bistro

Fermented

Věděli jste, že zdraví, radost a síla vychází z vašeho mikrobiomu? Tento fascinující svět bakterií a virů tvoří více jak 70 % imunitního systému a ovlivňuje naši schopnost regenerace i zklidnění. V našem bistru fandíme všem, kteří o svůj mikrobiom pečují. 

Proto u nás najdete široký výběr rostlinným fermentovaných produktů od české značky WILD & COCO. Přijďte ochutnat jejich probiotické Cocofiry, Cocoguardy a další produkty a udělejte si radost nákupem, ze kterého hravě poskládáte funkční snídani i hlavní jídlo.

Věděli jste že…

Téměř každý z našich pokrmů v denním menu obsahuje jeden z probiotických výrobků od WILD & COCO? Díky tomu jsou naše pokrmy funkční a podporují pestrost vaší střevní mikroflóry. Co dobrého máme tento týden najdete v našem MENU. 

Proč se starat o svůj mikrobiom?

Komunikace vašeho střevního mikrobiomu je užší, než jste možná čekali. Střevo a mozek jsou úzce propojeny dráhou, které se říká gut-brain axis. Kvalita jídla má proto dopad na „kvalitu“ vaší nálady, psychické odolnosti a soustředění. Ve střevech navíc dochází k tvorbě důležitých hormonů, jako je serotonin, dopamin nebo oxytocin.

TIP na nákup:
Určitě ochutnejte unikátní Biotic Cocofir od WILD & COCO. Je tvořen pouze z kokosové dužiny a vody z mladého kokosu, které jsou společně fermentovány pomocí 30 kvalitních bakteriálních kmenů.

Cesta kakaa: ochutnávka & storytelling s Kus Kakaa

Zveme vás na nedělní kakaové a dobrodružní odpoledne s Kus Kakaa! Vydáme se totiž na cestu do exotických krajin přes ochutnávku různých druhů ceremoniálního kakaa a poslechneme si příběhy z kakaových cest přímo od zakladatelů značky.
Prostor pro vyživení všech smyslů a pochopení potenciálu pravého kakaa pro vaše zdraví a pohodu.
Zaregistrujte se včas zasláním e-mailu na karlin@vibebistro.cz, náš útulný prostor pohodlně usadí jenom 7 z vás.

Investice: 690 Kč včetně 200 Kč poukazu na nákup produktů v bistru

Vaše místo bude zarezervováno po zaplacení plné částky na bankovní účet:
2502256785/2010
Do poznámky uveďte: KUS KAKAA

Těšíme se na vás!

Kto jsou tvůrci Kus Kakaa?

Veronika Živa a Josef Heller jsou kakaoví nadšenci a průkopníci na českém trhu.

Jejich misí je propojovat milovníky pravého kakaa s místy a kulturami, kde kakao roste. Osobně navštěvují kakaové farmáře, rozvíjí s nimi vztahy a dováží do čech pravé 100% kakao z různých zemí světa. Přímo tak podporují fair trade, direct trade a zachování kakovníkových lesů. Účastní se mezinárodních vzdělávacích programů o kakau a čokoládě, pořádají přednášky a píšou články. Veronika a Josef veří, že potenciál pravého kakaa má v dnešní době vyjímečné místo.