VIBE bistro

Fermented

Věděli jste, že zdraví, radost a síla vychází z vašeho mikrobiomu? Tento fascinující svět bakterií a virů tvoří více jak 70 % imunitního systému a ovlivňuje naši schopnost regenerace i zklidnění. V našem bistru fandíme všem, kteří o svůj mikrobiom pečují. 

Proto u nás najdete široký výběr rostlinným fermentovaných produktů od české značky WILD & COCO. Přijďte ochutnat jejich probiotické Cocofiry, Cocoguardy a další produkty a udělejte si radost nákupem, ze kterého hravě poskládáte funkční snídani i hlavní jídlo.

Věděli jste že…

Téměř každý z našich pokrmů v denním menu obsahuje jeden z probiotických výrobků od WILD & COCO? Díky tomu jsou naše pokrmy funkční a podporují pestrost vaší střevní mikroflóry. Co dobrého máme tento týden najdete v našem MENU. 

Proč se starat o svůj mikrobiom?

Komunikace vašeho střevního mikrobiomu je užší, než jste možná čekali. Střevo a mozek jsou úzce propojeny dráhou, které se říká gut-brain axis. Kvalita jídla má proto dopad na „kvalitu“ vaší nálady, psychické odolnosti a soustředění. Ve střevech navíc dochází k tvorbě důležitých hormonů, jako je serotonin, dopamin nebo oxytocin.

TIP na nákup:
Určitě ochutnejte unikátní Biotic Cocofir od WILD & COCO. Je tvořen pouze z kokosové dužiny a vody z mladého kokosu, které jsou společně fermentovány pomocí 30 kvalitních bakteriálních kmenů.