VIBE bistro

Suplementy

Naše suplementy jsou čistě rostlinné a z větší části vyráběné v Česku z udržitelných přírodních zdrojů bez obsahu GMO složek. Pečlivě vybíráme, které produkty nám dávají smysl a vyhýbáme se levným a neúčinným náhražkám.

Většinu vitamínů máme v liposomální formě, která má až o 90 % lepší vstřebatelnost, zatímco u běžných vitamínů to bývá okolo 20 %.

Pokud hledáte ideální mix doplňků pro prevenci a udržitelné zdraví svého organizmu, zastavte se v naší holistické apotéce a my vám rádi pomůžeme s výběrem.

TIP na nákup:
Podpořte zdravé osídlení svého střevního mikrobiomu s probiotiky Superhuman Symbiotics od WILD & COCO! Obsahují 28 bakteriálních kmenů, které běžně osidlují zdravá lidská střeva.

Cesta kakaa: ochutnávka & storytelling s Kus Kakaa

Zveme vás na nedělní kakaové a dobrodružní odpoledne s Kus Kakaa! Vydáme se totiž na cestu do exotických krajin přes ochutnávku různých druhů ceremoniálního kakaa a poslechneme si příběhy z kakaových cest přímo od zakladatelů značky.
Prostor pro vyživení všech smyslů a pochopení potenciálu pravého kakaa pro vaše zdraví a pohodu.
Zaregistrujte se včas zasláním e-mailu na karlin@vibebistro.cz, náš útulný prostor pohodlně usadí jenom 7 z vás.

Investice: 690 Kč včetně 200 Kč poukazu na nákup produktů v bistru

Vaše místo bude zarezervováno po zaplacení plné částky na bankovní účet:
2502256785/2010
Do poznámky uveďte: KUS KAKAA

Těšíme se na vás!

Kto jsou tvůrci Kus Kakaa?

Veronika Živa a Josef Heller jsou kakaoví nadšenci a průkopníci na českém trhu.

Jejich misí je propojovat milovníky pravého kakaa s místy a kulturami, kde kakao roste. Osobně navštěvují kakaové farmáře, rozvíjí s nimi vztahy a dováží do čech pravé 100% kakao z různých zemí světa. Přímo tak podporují fair trade, direct trade a zachování kakovníkových lesů. Účastní se mezinárodních vzdělávacích programů o kakau a čokoládě, pořádají přednášky a píšou články. Veronika a Josef veří, že potenciál pravého kakaa má v dnešní době vyjímečné místo.