VIBE bistro

Kitchen / cooking

Vaření a tvorba v kuchyni jsou součástí sebepéče a zdravého vztahu s jídlem. V našem obchůdku najdete širokou škálu surovin a produktů na vaření v BIO kvalitě, se kterými posunete výživovou hodnotu pokrmů na další úroveň: kvalitní oleje, dipy, omáčky, kokosová mléka, lahůdkové droždí a další ingredience pro božskou chuť i pocit v těle.

Ochutnejte tyto suroviny v našem denním menu, nechte se inspirovat a překvapte svůj mozek i chuťové buňky kombinacemi, které vás dříve nenapadly. V nabídce bistra najdete pravidelně superfood smoothies, supersoups a další funkční pokrmy. 

Originální a čistě rostlinné recepty z našich produktů najdete na této stránce.

Cesta kakaa: ochutnávka & storytelling s Kus Kakaa

Zveme vás na nedělní kakaové a dobrodružní odpoledne s Kus Kakaa! Vydáme se totiž na cestu do exotických krajin přes ochutnávku různých druhů ceremoniálního kakaa a poslechneme si příběhy z kakaových cest přímo od zakladatelů značky.
Prostor pro vyživení všech smyslů a pochopení potenciálu pravého kakaa pro vaše zdraví a pohodu.
Zaregistrujte se včas zasláním e-mailu na karlin@vibebistro.cz, náš útulný prostor pohodlně usadí jenom 7 z vás.

Investice: 690 Kč včetně 200 Kč poukazu na nákup produktů v bistru

Vaše místo bude zarezervováno po zaplacení plné částky na bankovní účet:
2502256785/2010
Do poznámky uveďte: KUS KAKAA

Těšíme se na vás!

Kto jsou tvůrci Kus Kakaa?

Veronika Živa a Josef Heller jsou kakaoví nadšenci a průkopníci na českém trhu.

Jejich misí je propojovat milovníky pravého kakaa s místy a kulturami, kde kakao roste. Osobně navštěvují kakaové farmáře, rozvíjí s nimi vztahy a dováží do čech pravé 100% kakao z různých zemí světa. Přímo tak podporují fair trade, direct trade a zachování kakovníkových lesů. Účastní se mezinárodních vzdělávacích programů o kakau a čokoládě, pořádají přednášky a píšou články. Veronika a Josef veří, že potenciál pravého kakaa má v dnešní době vyjímečné místo.