VIBE bistro

Snacks & Bites

Dobroty a chuťovky v nejvyšší bio kvalitě, které funkčně doplní váš jídelníček a podpoří tělo v případě, že na něj přijde únava či malý hlad. Nebo když zkrátka máte chuť osladit si den! Všechny z našich lahodných radostí jsou bez zbytečných éček, rafinovaného cukru a lepku.

Mezi nejoblíbenější produkty ve VIBE patří křupavá Granola a Cashew Clusters.
Představují perfektní svačinu i doplněk funkční snídaně, kterou můžete navíc obohatit zdravými tuky v podobě našich kokosovo-ořechových másel.

TIP na nákup:
Jste v Karlíně a potřebujete rychle dobít energii? Zastavte se na superfood smoothie s kvalitním proteinem nebo si přijďte pro tyčinku VitalBar, která výživově nahradí menší jídlo.

Cesta kakaa: ochutnávka & storytelling s Kus Kakaa

Zveme vás na nedělní kakaové a dobrodružní odpoledne s Kus Kakaa! Vydáme se totiž na cestu do exotických krajin přes ochutnávku různých druhů ceremoniálního kakaa a poslechneme si příběhy z kakaových cest přímo od zakladatelů značky.
Prostor pro vyživení všech smyslů a pochopení potenciálu pravého kakaa pro vaše zdraví a pohodu.
Zaregistrujte se včas zasláním e-mailu na karlin@vibebistro.cz, náš útulný prostor pohodlně usadí jenom 7 z vás.

Investice: 690 Kč včetně 200 Kč poukazu na nákup produktů v bistru

Vaše místo bude zarezervováno po zaplacení plné částky na bankovní účet:
2502256785/2010
Do poznámky uveďte: KUS KAKAA

Těšíme se na vás!

Kto jsou tvůrci Kus Kakaa?

Veronika Živa a Josef Heller jsou kakaoví nadšenci a průkopníci na českém trhu.

Jejich misí je propojovat milovníky pravého kakaa s místy a kulturami, kde kakao roste. Osobně navštěvují kakaové farmáře, rozvíjí s nimi vztahy a dováží do čech pravé 100% kakao z různých zemí světa. Přímo tak podporují fair trade, direct trade a zachování kakovníkových lesů. Účastní se mezinárodních vzdělávacích programů o kakau a čokoládě, pořádají přednášky a píšou články. Veronika a Josef veří, že potenciál pravého kakaa má v dnešní době vyjímečné místo.